Destek Hattı: 0537 917 16 95

Hakkimizda

www.Sogukodaaksesuar.com KESKINSO FIRMASINA AIT SATIS SITESIDIR.
 
HAKKIMIZDA
KESKINSO  ENDÜSTRIYEL SOGUTMA SISTEMLERI’nin isi, sizin isiniz için gerekli olan soguk Hava deposu ve iklimsel alanlari gelistirmek, dizayn etmek ve kurmaktir. Amacimiz müsterilerimize arzu ettikleri çözümleri kaliteli ve hizli bir sekilde sunarken isletme ve üretim maliyetlerini mümkün oldugunca azaltmaktir. Bütün sok ve sogutma makineleri, ekipman ve sistem seçenekleri için, teknoloji ve öngörü ile dogru çözümler sunmak, özel talepleriniz için yeni tasarimlar üretmek, KESKINSO ENDÜSTRIYEL SOGUTMA’nin uzmanlik alanidir
 
SERVIS AGI
Sirketimiz 24 saat servis  agiyla hizmet vermektedir.Bünyesinde barindirdigi markalarla müsteri arasinda saglam bir teknolojiyi de kullanarak pazarlamanin standarlarini yükselterek müsterilerine en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.
 
KALITE POLITIKASI
Teknolojik yeniliklerden ürün ve hizmet kalitesini arttiracak yönde yararlanarak “Müsteri Memnuniyetini” saglamak ve arttirmak, “Çalisanlarimizla” ortak amaca yönelik is birligi anlayisiyla ekip ruhu olusturmak, “Çalisanlarimizin” memnuniyetini ve egitim yolu ile bireysel katkilarini arttirmak, “Tedarikçilerimizi” ve “Taseronlarimizi” sistemin bir parçasi görerek, karsilikli isbirligi ve güven içerisinde çalisip verimliligimizi arttirmak, Tüm çalisanlarimizin çabasiyla, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini etkileyen “Süreçlerimizi Gelistirmek, Iyilestirmek”, “Kalite Yönetim Sistemimizin” uygulanmasi ve etkinliginin sürekli iyilestirmesini saglamak, Temel Politikamizdir.
 
NEDEN BIZ
Yaygin servis agimiz,müsteri odakli hizmet politikamiz ve her bütçeye uygun genis ürün çesitliligimiz ile siz degerli müsterilerimize hizmet vermeye çalisiyoruz. Bu amaç ile teknolojik yeniliklerden ürün ve hizmet kalitesini arttiracak yönde yararlanarak “Müsteri Memnuniyetini” saglamak ve arttirmak için çalismalarda bulunuyoruz.Iste bu nedenle Keskinso Endüsiyel Sogutma Sistemleri olarak tercih ediliyorz.
 
SOGUK ODA 'YA AIT TÜM ÜRÜNLER KENDI ÜRETIMIMIZDIR
 
KESKINSO SOGUTMA PATENTI ALINMIS YASAL BIR FIRMADIR.
 

 

 
WhatsApp chat/
WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı